ایجاد یک حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

فراموشی کلمه عبور

*

دامنه

دامنه، ثبت دامنه، ثبت دومین، تمدید دامنه، دامنه های اینترنتی، دامنه کام، دومین ثبت دومین، تمدید دومین، ثبت دامین، تمدید دامین،

ثبت‌ نام دامنه اینترنتی (به انگلیسی:Domain Name Registry)، عملیاتی است که به درخواست کاربر و توسط خدمات‌دهنده ثبت دامنه انجام می‌شود.اولین گام جهت حضور در عرصه پهناور وب، انتخاب نام و ثبت دامنه است.
در صورتی که نام مناسبی به عنوان نام دامنه در نظر بگیرید می‌توانید جایگاه مناسبی در فهرست سایت های جستجو شده بیابید.ثبت دومین مناسب مهم ترین رکن اساسی داشتن یک وب سایت خوب است، چنان که حتی با طراحی صفحات وب مناسب و داشتن محتوای خوب، اگر به ثبت دامین نامناسب مبادرت ورزید، تمام زحماتی که در طراحی وب به کار گرفته شده است از بین خواهد رفت. به عنوان مثال ثبت دامنه طولانی، امکان بروز اشتباه تایپی را بالا برده و دسترسی به وب سایت را هر چند با طراحی وب عالی به مخاطره می‌اندازد.
دامنه یا دامین یا دومین در فارسی به معنی قلمرو یا گستره می باشد که محور اصلی وب سایت ها و کلیه فعالیتهای Online و تجارتهای الکترونیکی است. نام دامنه (Domain) نشان دهنده محتوا و خلاصه مطالب و عناوینی است که کاربر اینترنتی انتظار دارد با آن روبرو شود. به عبارتی دیگر نام دامنه (Domain) گویای هدف سازنده وب سایت است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو انتخاب نام دامنه بسیار حیاتی و تاثیرگذار است. Domain یا دامنه که به صورت دامین یا دومین نیز عنوان می شود، نامی است که همیشه با یک پسوند همراه بوده است و با نقطه از آن جدا می شود. (مانند .com, .ir, .net, .org و ...)


 

مجموعه پرنیا،  ثبت دامنه هاي .com .net .org .co .info .biz .name .tv .tel .asia .ir .co.ir .ac.ir .net.ir .org.ir .sch.ir .gov.ir را دارد. شما می توانید دامنه مورد نظر خود را ازطریق ما به نام خودتان به ثبت برسانید.
دامنه، ثبت دامنه، ثبت دومین، تمدید دامنه، دامنه های اینترنتی، دامنه کام، دومین ثبت دومین، تمدید دومین، ثبت دامین، تمدید دامین،

TOP