ایجاد یک حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

فراموشی کلمه عبور

*

بهینه سازی سایت

 

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو (به انگلیسی: ‎Search engine optimization (SEO)‎) که گاهی در فارسی به آن سئو گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود دید یک وب‌گاه یا یک صفحهٔ وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو که می‌تواند طبیعی و یا الگوریتمی باشد، می‌گویند

 

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو (به انگلیسی: ‎Search engine optimization (SEO)‎) که گاهی در فارسی به آن سئو گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود دید یک وب‌گاه یا یک صفحهٔ وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو که می‌تواند طبیعی و یا الگوریتمی باشد، می‌گویند. این یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو است. به صورت کلی وب‌گاه‌هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحهٔ نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدیدکنندهٔ بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند.برای وبمسترها یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست اوردن کاربران جدید از موتورهای جستجو و بخصوص گوگل می باشد.

 

 چه کسانی برای وبسایت خود به SEO نیاز دارند ؟

هر وب سایتی که به دنبال تجارت پویایی است ، باید وب سایت خود را برای موتور های جستجو بهینه سازی کند . هدف یک وب سایت جلب بیشتر بازدیدکنندگان و کاربران اینترنتی می باشد ، و مطالعات در این باره نشان داده است که بسیاری از کاربران اینترنتی ، وب سایت ها را از طریق موتور های جستجو ی پیدا کرده اند. اگر شما نظر به طراحی و بهینه سازی یک وب سایت جدید یا طراحی پرتال و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارید برای پیشرفت باید SEO یا  Search engine optimization را در الویت قرار داد . به یاد داشته باشید که SEO شما را در بازار اینترنتی معرفی می کند.

 

 چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

گوگل موتوری هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آنها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند با این حال محدودیت هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

 

سرویس های بهینه سازی وب گروه پرنیا
       √ آنالیز رقبای شمابهینه سازی سایت برای موتور جستجو (به انگلیسی: ‎Search engine optimization (SEO)‎) که گاهی در فارسی به آن سئو گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود دید یک وب‌گاه یا یک صفحهٔ وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو که می‌تواند طبیعی و یا الگوریتمی باشد، می‌گویند
       √ آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر
       √ تهیه متون و محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو
       √ طراحی وب سایت بر اساس الگوریتمهای گوگل
       √ ایجاد بهترین استراتژی در گرفتن لینک به وب سایت شما
       √ معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو
       √ آنالیز بازدیدکنندگان و رفتار آنها هنگام بازدید وب سایت شما

ترتیب اینکه کدام تکنیکهای بهینه سازی اول اعمال شود در جایگیری و رتبه بندی شما در موتورهای جستجو بسیار تایین کننده  است. یک پروسه منطقی وجود دارد که طی آن این تکنیکها به سایت ها اعمال شوند. پرنیا با شرکت مداوم در کنفرانس بین المللی SES - Search Engine Strategies در لندن که با حضور نمایندگانی از  گوگل و یاهو و دیگر شرکتهای معتبر در زمینه SEO بصورت سالانه برگزار می شود همواره جدیدترین الگوریمتهای افزایش  ترافیک سایت و بهینه سازی سایت (سئو) را در اختیار دارد تا سایت شما را بر این اساس بهینه نماید.

TOP